Кошик пустий

Гарантія


На що звернути увагу при покупці?

Отримавши товар (у кур'єра або в офісі), в першу чергу перевірте відсутність механічних пошкоджень. Після отримання та оплати товару пред'явити претензії до зовнішнього вигляду (та інші, не пов'язані з функціональними властивостями) буде набагато складніше.
Переконайтеся, що кур'єр видав вам всі необхідні документи, в першу чергу чек і гарантійний талон. Без талона ви не зможете отримати гарантійне обслуговування. Поставте всі необхідні підписи, після чого збережіть документи в надійному місці. Не зайвим буде перевірити, що серійний номер і модель виробу відповідають зазначеним у талоні.

Чи можна повернути або обміняти товар, якщо він мені не підійшов?

Так, але тільки протягом перших 14 днів і тільки якщо ви його не використовували, тобто товар не має ознак експлуатації і змін. При цьому повинна бути збережена упаковка з усіма компонентами. У вас повинен бути чек або інший документ, що підтверджує оплату.
Обмін або повернення товару проводиться в нашому офісі з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 18.00. При бажанні ви можете скористатися нашою службою доставки (у разі якщо відмова від товару відбувається не з вини продавця транспортні послуги будуть платними).

Що робити, якщо з товаром проблеми?

Якщо гарантійний термін на ваш товар ще не минув зверніться до сервісного центру, який осблуговує дану техніку або зателефонуйте в наш офіс.
Фахівці центру проведуть експертизу і приймуть рішення про подальші дії: ремонт, обмін або повернення грошей. За підсумками експертизи ви отримаєте висновок сервісного центру. Якщо проблема не буде усунена, покупцеві повертається повна вартість товару.
Зверніть увагу, що заміна дорогих і технічно складних виробів проводиться тільки за наявності істотних недоліків, при яких виріб більше не можна використовувати за призначенням.

У яких випадках гарантія не діє?

За законом гарантія втрачає силу в наступних випадках:
1. Пошкоджені будь-які захисні знаки фірми-виробника або фірми-продавця: стікери, наклейки, голограми, пломби та ін.;
2. Серійні номери на виробах або їх маркування не відповідають відомостям, позначеним в гарантійному талоні;
3. Вироби піддалися ремонту не уповноваженими особами з порушенням вимог виробника і норм техніки безпеки;
4. Дефекти викликані змінами внаслідок застосування товару з метою, що не відповідає встановленій сфері застосування даного товару, зазначеної в інструкції з експлуатації;
5. Обладнання пошкоджено або вийшло з ладу у зв'язку з порушенням правил та умов установки, підключення, адаптації під місцеві тех. умови покупця, експлуатації, зберігання та транспортування;
6. Обладнання пошкоджено внаслідок природних стихій, пожеж, повеней, землетрусів, побутових чинників та технічних ситуацій, що не залежать від продавця;
7. Обладнання має виражені механічні та/або електричні пошкодження, отримані в результаті яких-небудь дій покупця, або сторонніх осіб;
8. Виникло пошкодження, викликане потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах або тварин;
9. Дефекти викликані використанням витратних матеріалів, що не відповідають вимогам експлуатації;
10. Представником сервісної служби було помічено використання позаштатних режимів або параметрів роботи обладнання або його компонентів (частот, напруг і ін.);
11. Обладнання було пошкоджено в результаті використання неякісних та/або несправних (зокрема механічно пошкоджених), або нестандартних змінних носіїв.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами в Івано-Франківську:
(097) 455-04-08                  (066) 108-62-66


Кондиціонери
Теплові насоси
Опалення
Вентиляція
Мікроклімат
Сантехніка
Замовити товар

Ви можете замовити у нас будь-який товар, який не знайшли на нашому сайті [детальніше...]
Статистика