Кошик пустий

Монтаж систем вентиляції


Фахівці компанії "KT-1" виконують кваліфікований монтаж вентиляції, систем кондиціювання та опалення. Співробітники проектного відділу компанії розроблять індивідуальний проект системи вентиляції та кондиціонування, виходячи з побажань замовника. Ми виконуємо монтажні роботи як в Івано-Франківську, так і в інших містах Івано-Франківської області. Вартість робіт по монтажу систем вентиляції Ви можете переглянути у нашому прайс-листі. Точна вартість монтажу визначається після безкоштовного виїзду інженера на об'єкт. Ціни на монтаж систем вентиляції, також залежать від типу обладнання та умов виконання робіт.

Cистеми вентиляції

Вентиляція може бути виконана в модульних і моноблочних системах:
  • Модульні системи вентиляції являють собою сукупність елементів, що збираються в єдину систему з окремих компонентів: вентилятор, калорифер, шумоглушник, фільтри, система автоматики. Вони підбираються і закладаються для монтажу згідно заздалегідь розробленим і затвердженим проектом. Модульна система вентиляції по можливості встановлюється в спеціально відведених місцях: у венткамерах, на технічних поверхах, в цокольних приміщеннях, або за фальшстелею при невеликій продуктивності.
  • Моноблочні системи вентиляції - це єдиний шумоізольований блок, в якому розташовуються всі необхідні компоненти. Моноблочні системи бувають припливні і припливно-витяжні. Монтаж вентиляції з витяжною системою передбачає використання моноблоків з вбудованим рекуператором для економії електроенергії. Моноблочні установки монтуються на балконах, в окремих технічних приміщеннях, за фальшстелею. За умови відсутності місця всередині приміщення роботи з монтажу систем вентиляції можуть бути проведені на фасаді будівлі.
Калорифер - це канальний нагрівач, прилад для нагрівання повітря в приміщенні, що складається з труб, по яких циркулює гаряча вода, пара або гаряче повітря. Ми використовуємо калорифери двох типів: електричні (застосовуються для квартир) і водяні (застосовуються в заміських будинках, будівлях з власною котельнею або в будівлях з наявністю перегрітої води, температура якої більше 60°С).
Подача повітря по приміщеннях здійснюється за допомогою системи повітропроводів. Повітропроводи бувають жорсткі з оцинкованої сталі круглого або прямокутного перерізу та гнучкі. У приміщення повітря подається за допомогою спеціальних регульованих розподільних пристроїв: дифузорів або вентиляційних решіток стельового чи настінного виконання.
Сучасне обладнання для систем вентиляції Ви можете знайти в нашому каталозі.

Особливості вентиляції для різних типів приміщень

Монтаж систем вентиляції має свої індивідуальні особливості залежно від призначення будівель і функції приміщень. Скажімо, установка вентиляційних систем на різних виробництвах і підприємствах здійснюється на основі потужних промислових вентиляторів відцентрового або дахового типу, при цьому повітропроводи використовуються з різними видами захисту від агресивних середовищ. Також тут може знадобитися місцева вентиляція від окремих агрегатів і систем. При цьому треба пам'ятати що дані види послуг виконується з урахуванням особливостей промислового виробництва: шкідливі випари, викид пилу, підтримки певної температури середовища і т.п.
У різних приміщеннях котеджу і квартири тип вентиляції також може бути різним. Для житлових приміщень використовується, так звана припливна вентиляція, вона забезпечує постійне оновлення повітря. У кухні, туалеті, курильному приміщенні для позбавлення від запахів монтується місцева витяжна вентиляція. У басейнах, кімнатах прання, ванних застосовують вентиляцію, спрямовану на видалення рясно зволоженого повітря, що дозволяє уникнути утворення конденсату на стінах. Як правило, в котеджах та приватних будинках монтуються припливно-витяжні системи з рекуператором. Щоб домогтися оптимального співвідношення, рекомендується виконувати спільне проектування і монтаж систем вентиляції та опалення. У доповненні до цього слід подбати і про систему кондиціонування. Досягнення балансу між цими трьома системами - запорука підвищеної комфортності житлового будинку.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами в Івано-Франківську:
(097) 455-04-08                  (066) 108-62-66


Кондиціонери
Теплові насоси
Опалення
Вентиляція
Мікроклімат
Сантехніка
Замовити товар

Ви можете замовити у нас будь-який товар, який не знайшли на нашому сайті [детальніше...]
Статистика