Кошик пустий

Проектування систем вентиляції в м.Івано-Франківськ


Вентиляція дозволяє створити в будь-якому житловому або виробничому приміщенні сприятливий для людини мікроклімат, адже вона раціонально підтримує оптимальні показники температури, вологості та швидкості руху повітря навколо людини. Крім того, за допомогою вентиляційного обладнання здійснюється доступ чистого повітря в приміщення і витяжка шкідливих речовин.

При проектуванні систем вентиляції в обов'язковому порядку враховуються такі характеристики, як продуктивність, тиск повітряного струменя, кратність повітрообміну, опір мережі через зіткнення повітряного потоку з різними перешкодами на своєму шляху, повторне використання повітря у повному або частковому обсязі для зменшення витрат на енергоносії.

На сьогоднішній день прийнято виділяти декілька типів вентиляції: природна, механічна, припливна, витяжна, припливно-витяжна, загальнообмінна і місцева вентиляція. Компанія "KT-1" займається професійною розробкою даних систем. На вимогу замовника проводиться розробка паспорта системи вентиляції та повного пакету документації для приміщень офісів, квартир, котеджів, басейнів, торгово-розважальних будівель, промислових виробництв та ін. цільових об'єктів.

У свою чергу, проектування систем вентиляції природного типу не пов'язано з установкою складного і дорогого обладнання. У цьому випадку потрібно лише розробка вентиляційних каналів у момент зведення самої будівлі. Для механічного обладнання необхідний монтаж повітроводів, оснащених вентилятором з електричним приводом.

Припливна вентиляція працює лише на подачу повітря в приміщення, а видалення його здійснюється за рахунок створення надлишкового тиску. У даному випадку проектування систем вентиляції зводиться до розробки припливної вентиляційної камери і припливних повітропроводів.

Для комбінованої припливно-витяжної системи потрібно обладнати як доступ свіжого повітря, так і його витяжку. При цьому важливо дотримати умови, при яких завдяки надмірному тиску і розрядженню забруднені повітряні маси не проникають з однієї кімнати в іншу.

Для місцевої вентиляції здійснюється спорудження локальних відсмоктувачів, що з'єднуються з окремими витяжними блоками.

Широкий комплекс різноманітних робіт являє собою проектування систем вентиляції, в ході якого оцінюється продуктивність необхідного обладнання, розраховуються всі параметри майбутнього вентиляційного комплексу, складаються креслення і специфікації, вибираються способи встановлення обладнання. Необхідно враховувати архітектурні особливості будівлі, дизайн приміщення, спільну прокладку з іншими інженерними комунікаціями, економічні показники.


За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами в Івано-Франківську:
(097) 455-04-08                  (066) 108-62-66


Кондиціонери
Теплові насоси
Опалення
Вентиляція
Мікроклімат
Сантехніка
Замовити товар

Ви можете замовити у нас будь-який товар, який не знайшли на нашому сайті [детальніше...]
Статистика