Кошик пустий

Проектування систем опалення в м.Івано-Франківськ


В основі якісної системи опалення лежить грамотний проект, виконаний відповідною організацією. Проектування системи опалення в ідеалі необхідно замовляти ще на стадії проектування самого об'єкта - не залежно від його призначення. І в житловому котеджі, і у виробничому цеху потрібно заздалегідь визначити ключові параметри вашої майбутньої опалювальної системи для забезпечення оптимальних експлуатаційних характеристик і мінімізації витрат.

При цьому найкраще звертатися до послуг підрядників, які зможуть і спроектувати систему опалення, і змонтувати обладнання, і взяти на себе подальше його сервісне обслуговування. Такий комплекс послуг "з одних рук" ідеальний з точки зору якості виконання завдань, поставлених замовником, дотримання термінів, а також вигідний за вартістю.

Компанія "KT-1" пропонує свої послуги з підготовки проекту системи опалення в спорудах, що проектуються та в існуючих об'єктах житлових, громадського та виробничого призначення. Наша інженерна група виконає проектування опалення, вентиляції, кондиціонування для реконструкції або заміни вже існуючих систем. Ми також змонтуємо обладнання і забезпечимо вас якісним сервісом.

Проектування системи опалення для квартири багатоповерхового будинку, для котеджу чи заміського будинку, або для цілого промислового підприємства мають істотні відмінності. Наприклад, в заміському будинку замовник може передбачити будівництво каміна, а в житловому котеджі - системи "тепла підлога". Їх об'єднує одне - ці важливі складові майбутньої системи опалення повинні враховуватися при розрахунках тепловтрат, так само як і склад конструкцій об'єкта (стін, стелі та підлоги), функціональне призначення опалювальних приміщень, розмір і місце розташування вікон. Підготовка всіх необхідних розрахунків - перший етап при проектуванні системи опалення.

Далі визначається тип системи опалення (з примусовою або природною циркуляцією), вибирається котел і джерело енергії. Не менш важливо визначити оптимальне місце для котельні, правильно спроектувати димохід в будівлі або приміщенні для повного відведення продуктів згоряння.

Вибір радіаторів і труб - відповідальний етап у процесі проектування опалювальної системи. Зараз ринок пропонує великий вибір радіаторів з чавуну, алюмінію, сталеві і біметалічні. Виходячи із завдань проекту наші інженери грамотно підберуть все необхідне обладнання: котел, циркуляційний насос, радіатори, систему автоматики кращих світових виробників.

Запропонований Компанією "KT-1" проект системи опалення буде містити інформацію про розміщення котельні, опалювальної системи (радіаторах, трубах), про тип і потужність котла, а також про обв'язку котельні, приладів, діаметри і способи прокладки магістралей, запірно-регулюючої арматури та ін. Кошторис проекту дасть розуміння обсягу фінансових витрат, необхідних для реалізації задуманого.


За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами в Івано-Франківську:
(097) 455-04-08                  (066) 108-62-66


Кондиціонери
Теплові насоси
Опалення
Вентиляція
Мікроклімат
Сантехніка
Замовити товар

Ви можете замовити у нас будь-який товар, який не знайшли на нашому сайті [детальніше...]
Статистика