Кошик пустий

Монтаж систем опалення


Монтаж опалення під ключ

Комфортне проживання в сучасному будинку або квартирі неможливо уявити без наявності в ньому різного виду сантехнічних приладів, якими ми користуємося у побуті постійно. При цьому сантехнічні роботи не обмежуються встановленням ванни і раковини в будинку - це також підведення води з колодязів або свердловин, проектування і монтаж системи опалення, встановлення котла, влаштування каналізації, а також будівництво лазень, саун і басейнів - за бажанням клієнта. Компанія "KT-1" пропонує повний комплекс сантехнічних робіт для будь-якого об'єкта.
система опалення будинкуВже багато років фахівці компанії "KT-1" спеціалізується на виконанні сантехнічних робіт, які є пріоритетним напрямком нашої діяльності. Накопичений досвід дозволяє нам запропонувати нашим клієнтам всі види сантехнічних робіт будь-якого рівня складності за найкращою ціною. Наші фахівці допоможуть Вам швидко вирішити будь-яке питання і знайти потрібне рішення в даній сфері, а потім спроектують і здійснять монтаж. Довірившись нам, Ви обов'язково залишитеся задоволені результатом.
Всі сантехнічні роботи можна умовно розділити на кілька комплексів, до кожного з яких потрібно підходити окремо, а саме: монтаж котельні, монтаж системи опалення, монтаж системи водопостачання, монтаж системи каналізації, та інші прості сантехнічні роботи. До простих робіт можна віднести встановлення змішувачів, ванн, раковин, унітазів і т.д. - дані види робіт цілком зрозумілі і не вимагають пояснень. На інших видах робіт варто зупиниться більш докладно.

Система опалення будинку

Якщо Ви будуєте приватний будинок або котедж, то після завершення основного етапу будівництва Ви зіткнетеся з необхідністю встановлення системи опалення, без якої проживання в будинку в холодну пору року неможливо. Фахівці компанії "KT-1" допоможуть Вам з будь-яким технічним рішенням системи опалення - будь це установка нової системи в новому будинку, або заміна старої системи на більш економічну і сучасну. Для забезпечення максимального комфорту проживання система опалення повинна бути правильно прорахована і встановлена. Компанія "KT-1" може запропонувати опалення за допомогою газових, електричних та твердопаливних котлів, припливно-витяжних установок, теплових насосів, камінів та ін.
Наша компанія спеціалізується на встановленні водяних та повітряних систем опалення. Водяна система є найбільш поширеною. У даній системі теплоносієм виступає вода, яка нагрівається в опалювальному обладнанні. Тепловіддача в приміщення здійснюється за допомогою циркуляції води в мережі радіаторів. Циркуляція є, в основному, примусовою, яка здійснюється за допомогою спеціальних насосів.
Іншим видом опалення є система, у якій в якості теплоносія виступає нагріте повітря. Воно поширюється по всіх приміщеннях будівлі за допомогою спеціальних повітропроводів. Дана система має особливу конструкцію, в якій використовується нагрівальне та вентиляційне обладнання.

Встановлення опалювальних котлів

Більшість водяних систем опалення, в якості нагрівального обладнання використовують газові або твердоплаивні котли. Перевагами такої системи є висока ефективність, екологічність, автоматизація роботи, зручність експлуатації і безпека. У разі відсутності газопроводу в окрузі можлива установка твердопаливних котлів, котлів на рідкому паливі, електричних котлів або теплових насосів.
Також до систем опалення часто відносять і так звані «теплі підлоги» або «підлоги з підігрівом», які дозволяють створити комфортну атмосферу в практично будь-якому приміщенні. Такі системи бувають водяними і електричними. Перевагою теплих підлог є рівномірний обігрів всієї площі приміщення, а також те, що дану систему можна використовувати практично для всіх типів підлогових покриттів, як в житлових, так і в офісних приміщеннях.

Монтаж системи опалення

Називають комплекс заходів щодо встановлення обладнання, яке повинно забезпечити прийнятну температуру в приміщенні у холодну пору року. Даний комплекс заходів зазвичай завершує будівельні роботи в споруді. Правильна роботи системи опалення та забезпечення нею всіх необхідних параметрів, залежить від розрахунків і підбору обладнання для кожної будівлі та приміщення окремо, і звичайно - від правильної його установки.
Оскільки система опалення є технічно складним об'єктом, то бажано щоб її встановленням займалася та сама компанія, яка проектувала дану систему, щоб уникнути помилок і несумісності обладнання. Важливим моментом є дотримання усіх діючих нормативів і стандартів, а також робота в суворій відповідності з проектом - все це безпосередньо впливає на безпеку системи опалення. Фахівці компанії "KT-1" гарантують Вам правильні розрахунки, професійний монтаж і належний контроль за роботою системи опалення.
Фахівці нашої компанії користуються у своїй роботі найкращими інструментами і впроваджують передові технології в даній галузі. Вони мають великий досвід та високу кваліфікацію, досконально знають обладнання різних виробників і забезпечують відмінний сервіс наших систем. Завдяки всьому комплексу перерахованих вище факторів, ми можемо гарантувати правильну і ефективну роботу опалювального обладнання та використання його можливостей на всі 100%. Всі монтажні роботи проводяться в найкоротші терміни, забезпечуючи мінімальні незручності нашим шановним клієнтам.
Яку б систему опалення Вам не треба було б змонтувати, фахівці компанії "KT-1" завжди допоможуть Вам у цьому, прораховуючи і враховуючи всі Ваші побажання та особливості будь-якого будинку або іншого об'єкта. Компанія "KT-1" робить все можливе, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені якістю наших послуг, і завдяки великому досвіду роботи в сантехнічної сфері, ми гарантуємо професійний підхід у всіх випадках. Ви обов'язково будете задоволені, чекаємо Ваших дзвінків.

Система опалення

Монтаж системи опалення є найважливішою частиною процесу розробки і створення автономних систем опалння в будь-яких будинках і спорудах. Від того, наскільки грамотно буде проведено монтаж опалення будинку, залежить ефективність роботи системи та її довговічність. Саме тому монтаж системи опалення повинен проводиться професіоналами, після всіх необхідних розрахунків і підготовчих робіт. Неправильно або неякісно зроблений монтаж системи опалення може привести до погіршення її експлуатаційних та технічних характеристик і зажадати дорогого ремонту, а іноді і повторного монтажу. Тому потрібно особливо ретельно підходити до вибору організації, яка здійснюватиме монтаж системи опалення, щоб уникнути зайвих проблем надалі.
Компанія "KT-1" пропонує своїм шановним клієнтам повний комплекс робіт по встановленню систем опалення - починаючи від проектування і закінчуючи монтажем опалювальної системи будинку. Ви залишитеся задоволені співпрацею з нами.
У нашому інтернет-магазині Ви завжди знайдете повний перелік обладнання для систем опалення за найкращою ціною. Ми здійснюємо продаж і монтаж котлів опалення (газових котлів, електрокотлів та твердопаливних котлів), продаж і монтаж гідроакумуляторів і насосних станцій, а також багато іншого інженерного обладнання. На дачних об'єктах ми здійснюємо установки електричних бойлерів і потужних насосних станцій, а також проводимо всі необхідні роботи з водопостачання об'єктів. Також до Ваших послуг монтаж металопластикових, поліпропіленових, стальних та мідних труб для систем опалення та водопостачання.
Важливим елементом опалювальної системи будь-якого об'єкта є радіатори або батареї опалення. Без радіаторів система опалення просто не може функціонувати, тому потрібно грамотно підходити до їх вибору. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете безліч якісних радіаторів або батарей опалення за найвигіднішими цінами.
Наші фахівці здійснять установку навіть одного радіатора або великої кількості радіаторів на будь-якому об'єкті в найкоротші терміни. Ми встановлюємо радіатори, як в квартирах, так і в приватних будинках, і на будь-яких об'єктах замовника. Ми також надаємо послуги з демонтажу (зняття) старих радіаторів та встановлення сучасних радіаторів опалення. На нашому сайті Ви можете знайти і замовити установку алюмінієвих, чавунних, біметалічних та стальних радіаторів. Ціна даних радіаторів або батарей Вам також обов'язково сподобається.
Від правильного встановлення батарей опалення, їх розміру та кількості, залежатиме ефективність роботи всієї системи - тобто те, чи буде тепло в приміщенні. Наші фахівці докладуть всіх зусиль для того щоб Ваша опалювальна система працювала з найвищим ККД, а батареї, встановлені у квартирі, на дачі або в офісі, завжди обігрівали необхідну площу приміщення. Наша компанія пропонує також таку послугу, як встановлення сонячних батарей у приватних будинках.
Всі роботи з радіаторами або батареями опалення проводяться професіоналами з великим досвідом роботи, тому як монтаж, так і заміна батарей опалення виконуються максимально акуратно, і в найкоротший термін. На нашому сайті Ви знайдете всю необхідну інформацію про те, скільки коштуватиме встановити або замінити радіатор чи батарею опалення, а наші співробітники допоможуть Вам вибрати найбільш відповідний варіант з усього асортименту стальних, чавунних, біметалічних і алюмінієвих радіаторів. Ми реалізуємо продукцію провідних світових виробників сантехнічної продукції з різних країн, тому впевнені в якості радіаторів опалення, а також у тому, що опалювальні радіатори прослужать багато років.

Роботи по встановленню котельного обладнання

Серед великого комплексу будівельних і монтажних робіт, які виконуються компанією "KT-1", є також повний комплекс робіт з будівництва котелень для будь-якого об'єкта. Роботи по котельні виконуються із застосуванням найсучаснішого обладнання, яке дозволяє не тільки досягти високого ККД роботи котельні, а й економити енергетичні ресурси, що дуже важливо в наш час.
Наша компанія може спроектувати та побудувати як велику окремо стоячу котельню для великого об'єкта, так і міні-котельню для приватного будинку або котеджу. Для того щоб забезпечити роботу системи опалення та гарячого водопостачання в приватному будинку або котеджі здійснюється установка газового, твердопаливного або електричного котла в будинку, який і нагріває теплоносій (воду) в системі опалення.
При цьому найбільш популярними є саме настінні газові котли, установка яких досить проста, а самі газові настінні котли мають високий ККД і надійні в роботі. До того ж, після монтажу настінного газового котла Вам доведеться менше платити за спожитий газ, ніж, наприклад, за електрику для настінного електричного котла. Також ми здійснюємо монтаж підлогових газових котлів, а також газових двоконтурних котлів для опалення та гарячого водопостачання.
При встановленні газового або твердопаливного котла опалення важливо пам'ятати про необхідність установки димоходів відповідного діаметру, щоб відводити димові гази і забезпечувати котел необхідною кількістю повітря. Фахівці нашої компанії виконують розрахунок і монтаж димоходів газових і твердопаливних котлів в будь-яких приміщеннях і будь-якої складності. Монтаж систем водяного опалення проводиться після ретельних розрахунків всіх параметрів системи, що залежать від типу і площі приміщення. При цьому розраховуються також трубопроводи систем опалення та необхідна кількість радіаторів, і їх розміри. Наша компанія здійснює не тільки продаж та монтаж систем опалення, але також проводить розрахунки та монтаж систем водопостачання і каналізації. Існує також послуга монтажу систем опалення поліпропіленовими трубами.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами в Івано-Франківську:
(097) 455-04-08                  (066) 108-62-66


Кондиціонери
Теплові насоси
Опалення
Вентиляція
Мікроклімат
Сантехніка
Замовити товар

Ви можете замовити у нас будь-який товар, який не знайшли на нашому сайті [детальніше...]
Статистика