Кошик пустий
Наші послуги

Проектування інженерних систем

Проектування інженерних систем може бути, як частиною комплексних робіт, так і окремою послугою. Розробка проекту систем вентиляції, кондиціонування, тепло- та холодопостачання, виконується для об'єктів будь-якого типу, починаючи з квартир, будинків, котеджів, офісів, закінчуючи супермаркетами, торговими центрами, великомасштабними виробництвами та підприємствами.

Для проектування систем кондиціонування, вентиляції та опалення фахівець виїжджає на об'єкт, робить необхідні заміри і приступає до створення проекту. Проектування складається з двох частин: розрахунок і підбір обладнання.

Ми використовуємо сучасні засоби автоматизації, програмні комплекси, які дозволяють збирати інженерну систему як конструктор з готових бібліотечних елементів. Для кожного елемента доступні дані про його форму, габарити, аеродинамічний або гідравлічний опір та інших характеристики. У результаті відразу після створення креслення можливий автоматичний розрахунок всіх параметрів системи з формуванням точної специфікації, яка містить повний перелік обладнання, фасонних виробів та витратних матеріалів. AutoCAD дозволяє не тільки створювати плоскі (2-х мірні) креслення, але й розглядати під будь-яким кутом і виводити на друк 3-х мірну модель спроектованої системи. Наглядне зображення складних ділянок повітропровідної мережі або вузлів обв'язки обладнання дозволяють виключити можливі помилки при проведенні монтажних робіт.


Монтаж інженерних систем

Пусконалагоджувальні роботи та монтаж кліматичного обладнання є надзвичайно відповідальним етапом. Необхідно враховувати специфіку об'єкта і вибраного обладнання для забезпечення якісної роботи кліматичних систем. Саме професійний монтаж є запорукою довгої і надійної роботи вентиляційного та опалювального обладнання. Наша компанія здійснює проектування, поставку продукції, пусконалагоджувальні роботи, монтаж і подальше гарантійне та сервісне обслуговування.

Фахівці компанії виконують наступні види робіт:
  • повний аналіз об'єкта для виявлення специфічних умов
  • роботи з налаштування обладнання для максимальної відповідності місцевим умовам
  • якісний монтаж
  • пусконалагоджувальні роботи з налаштуванням всіх необхідних параметрів
Наша компанія здійснює монтаж та пусконалагоджувальні роботи наступного обладнання:
  • Монтаж систем вентиляції: вентилятори побутові та промислові (канальні, осьові, відцентрові)
  • Монтаж кондиціонерів: побутові і напівпромислові кондиціонери (віконні кондиціонери, спліт-системи, мультиспліт-системи, мультизональні системи)
  • Монтаж систем опалення: теплові насоси; котли газові, електричні, твердопаливні, конвектори

Сервісне обслуговування систем вентиляції, кондиціонування, опалення

Складні інженерні системи потребують діагностики і сервісного обслуговування. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим в тому, що обладнання буде працювати без збоїв, з дотриманням заданих параметрів. Навіть, якщо обладнання було встановлено якісно, в процесі експлуатації виникає безліч факторів, які можуть несприятливо вплинути на його роботу. Технічна підтримка наших Замовників в процесі експлуатації систем мікроклімату, є одним з пріоритетних видів діяльності нашої фірми. Професійна сервісна служба нашої компанії пропонує комплекс послуг з технічного обслуговування інженерних мереж будівель і споруд, їх діагностики та ремонту. Це значно збільшує термін служби обладнання, дозволяє уникнути дорогого ремонту і непередбачених витрат на обладнання, що вийшло з ладу .


За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами в Івано-Франківську:
(097) 455-04-08                  (066) 108-62-66


Кондиціонери
Теплові насоси
Опалення
Вентиляція
Мікроклімат
Сантехніка
Замовити товар

Ви можете замовити у нас будь-який товар, який не знайшли на нашому сайті [детальніше...]
Статистика