Кошик пустий

Про нас


Компанія "KT-1" - це команда фахівців, яка займається підбором, проектуванням, продажем і установкою систем вентиляції, кондиціювання та опалення. Грамотний підбір обладнання для вирішення тієї чи іншої задачі - запорука успіху і безпроблемної експлуатації техніки.
Сьогодні інтереси "KT-1" поширюються на весь комплекс професійних інжинірингових послуг в області проектування, комплектації, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт, гарантійного та сервісного обслуговування. Наше основне завдання - побудова надійної, продуктивної та інноваційної моделі співпраці зі своїми партнерами, здатність комплексно вирішувати завдання, з якими стикаються наші замовники.
Професійні навички співробітників компанії - це не тільки інженерні ідеї, а також їх оптимальні та грамотні рішення . Володіючи багатим практичним досвідом, ґрунтуючись на найсучасніших технологіях і використовуючи новітнє обладнання, "KT-1" забезпечує ефективне вирішення завдань на вищому технічному рівні, незалежно від їх складності та масштабу.
"KT-1" забезпечує поставляє широкий спектр сучасного, інноваційного інженерного устаткування європейського виробництва. Вся продукція, яку ми Вам пропонуємо має повний пакет сертифікатів та документів. Кожна одиниця обладнання успішно пройшла необхідні випробування у відповідних лабораторіях.
Ринок інженерних послуг різноманітний, але небагато компаній пропонують своїм клієнтам комплексний підхід, який починається з проектування і закінчується сервісним обслуговуванням. Багаторічний досвід роботи дозволяє нашій компанії на найвищому професійному рівні вирішувати завдання щодо забезпечення будівель і споруд будь-якої складності.
Наявність власної виробничо-технічної бази дозволяє компанії працювати скоординовано і максимально оперативно.
Ми цінуємо нашого клієнта, пишаємося своїми успіхами і прагнемо вдосконалювати нашу роботу.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами в Івано-Франківську:
(097) 455-04-08                  (066) 108-62-66


Кондиціонери
Теплові насоси
Опалення
Вентиляція
Мікроклімат
Сантехніка
Замовити товар

Ви можете замовити у нас будь-який товар, який не знайшли на нашому сайті [детальніше...]
Статистика