Кошик пустий

Оплата за товари та надані послуги магазину кліматичної техніки "КТ-1" здійснюється такими способами:


1. Готівковий розрахунок

Оплата здійснюється готівкою в гривні. Дану оплату Ви можете здійснити безпосередньо після доставки нашим кур'єром замовленого товару, або ж зробити авансовий платіж при оформленні замовлення в нашому офісі.
При виборі кур'єрської доставки Ви передаєте гроші кур'єру, а він заповнює гарантійний талон і виписує Вам товарну накладну на товар. Підписавши накладну Ви підтверджуєте факт доставки та оплати товару та наданих послуг.
Усі розрахунки відбуваються виключно у національній валюті України - гривнях.
Умовні одиниці (у.о.) використовуються лише для зручності та відображають еквівалентну вартість техніки у доларах США.

2. Банківський переказ

Оплатити замовлення можна через будь-який банк, що діє на території України і приймає платежі від фізичних осіб. Розрахунковий рахунок інтернет-магазину KT-1.if.ua Ви можете дізнатись у нашого менеджера. Оплата здійснюється тільки після підтвердження наявності товару.
Термін переказу грошових коштів Ви можете дізнатися в банку, де відбувалася оплата. Якщо ви здійснюєте платіж у відділенні ПриватБанку - зарахування коштів на наш рахунок здійснюється протягом години. Приблизний термін переказу грошей між банками становить не більше 2-3 робочих днів.
При оплаті банківського переказу стягується комісійний збір банку за переказ грошових коштів, який становить 0,5-3% від вартості замовлення.
УВАГА! При заповненні квитанції вручну, обов'язково перевіряйте правильність написання реквізитів. Допускається написати в призначенні платежу "замовлення номер ...".

3. Оплата на карту ПриватБанка (Приват24)

Приват24 - це система інтернет-банкінгу, призначена для дистанційної роботи з банківськими рахунками.
Оплатити замовлені у нас послуги Ви можете за допомогою картки ПриватБанку використовуючи систему Приват24. При оформлення покупки товару вибираєте спосіб оплати "Приват24" і чекайте дзвінка нашого менеджера. Потім Ви зможете здійснити платіж безпосередньо з вашого рахунку на рахунок інтернет-магазину KT-1.if.ua.

4. Оплата за допомогою WebMoney

Користувачам електронних платіжних систем ми надаємо можливість оплати за товар за допомогою системи WebMoney. При оформлення покупки товару вибираєте спосіб оплати WebMoney і чекайте дзвінка нашого менеджера. Потім Ви можете здійснити платіж безпосередньо з гаманця, або через термінал WebMoney.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами в Івано-Франківську:
(097) 455-04-08                  (066) 108-62-66


Кондиціонери
Теплові насоси
Опалення
Вентиляція
Мікроклімат
Сантехніка
Замовити товар

Ви можете замовити у нас будь-який товар, який не знайшли на нашому сайті [детальніше...]
Статистика